Strona Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

Plan Lekcji

Informacje
Plan oddziałów Oto plan lekcji naszej szkoły ...

1 A:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1.........POL GRABAN MAŁGORZATA 18POL GRABAN MAŁGORZATA 18
2REL KAMIŃSKI GRZEGORZ 9GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25BIOL KARASEK BARBARA 22ANG_1 JAKUSIK MARIOLA 2 | NIEM_2 DUDA JUSTYNA PNPOL GRABAN MAŁGORZATA 18
3HIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23MAT CZACHOR JOLANTA 30REL KAMIŃSKI GRZEGORZ 9WF_1 ANTON MARZENA S4 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S3HIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23
4CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31WOS SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23PLAS JÓZEFCZUK IRENEUSZ 24NIEM_1 DUDA JUSTYNA PN | ANG_2 JAKUSIK MARIOLA 2
5WF_1 ANTON MARZENA S3 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S4ANG_1 JAKUSIK MARIOLA 2 | NIEM_2 DUDA JUSTYNA PNWF_1 ANTON MARZENA S1 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S2BIOL KARASEK BARBARA 22MAT CZACHOR JOLANTA 30
6POL GRABAN MAŁGORZATA 18GW KARASEK BARBARA 22MAT CZACHOR JOLANTA 30MAT CZACHOR JOLANTA 30WF_1 ANTON MARZENA S2 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S3
7INF_2 WIĘCŁAW IRENEUSZ 3APOL GRABAN MAŁGORZATA 18NIEM_1 DUDA JUSTYNA PN | ANG_2 JAKUSIK MARIOLA 2MUZ GÓRSKA DANUTA 25...
8......INF_1 WIĘCŁAW IRENEUSZ 3A......
9..............................

1 B:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1WF_1 SERKIES CHRYSTIAN S1 | WF_2 SUDÓŁ ZENON S2......MAT CZACHOR JOLANTA 30WF_1 SERKIES CHRYSTIAN S1
2WOS SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23INF_2 WIĘCŁAW IRENEUSZ 3AMAT CZACHOR JOLANTA 30PLAS JÓZEFCZUK IRENEUSZ 24WF_1 SERKIES CHRYSTIAN S1 | WF_2 SUDÓŁ ZENON S2
3REL KAMIŃSKI GRZEGORZ 9HIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23POL GRABAN MAŁGORZATA 18ANG_1 JAKUSIK MARIOLA 2 | NIEM_2 DUDA JUSTYNA PNCHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3
4GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25POL GRABAN MAŁGORZATA 18POL GRABAN MAŁGORZATA 18POL GRABAN MAŁGORZATA 18MAT CZACHOR JOLANTA 30
5BIOL KARASEK BARBARA 22FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31REL KAMIŃSKI GRZEGORZ 3POL GRABAN MAŁGORZATA 18BIOL KARASEK BARBARA 22
6GW ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25MAT CZACHOR JOLANTA 30MUZ GÓRSKA DANUTA 22WF_1 SERKIES CHRYSTIAN S1 | WF_2 SUDÓŁ ZENON S2NIEM_1 DUDA JUSTYNA PN | ANG_2 JAKUSIK MARIOLA 2
7...ANG_1 JAKUSIK MARIOLA 2 | NIEM_2 DUDA JUSTYNA PNWF_2 SUDÓŁ ZENON S1HIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23INF_1 WIĘCŁAW IRENEUSZ 3A
8...NIEM_1 DUDA JUSTYNA PN | ANG_2 JAKUSIK MARIOLA 2.........
9..............................

1 C:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1REL KAMIŃSKI GRZEGORZ 9......WF_1 ANTON MARZENA S1 | INF_2 WIĘCŁAW IRENEUSZ 3A...
2MAT CZACHOR JOLANTA 30MAT CZACHOR JOLANTA 30REL KAMIŃSKI GRZEGORZ 9WF_1 ANTON MARZENA S3 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S4WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S3
3NIEM_1 DUDA JUSTYNA PN | ANG_2 JAKUSIK MARIOLA 2POL GRABAN MAŁGORZATA 18WF_1 ANTON MARZENA S1 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S2POL GRABAN MAŁGORZATA 18POL GRABAN MAŁGORZATA 18
4WF_1 ANTON MARZENA S1 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S2HIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23MAT CZACHOR JOLANTA 30NIEM_1 DUDA JUSTYNA PN | ANG_2 JAKUSIK MARIOLA 2POL GRABAN MAŁGORZATA 18
5HIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23BIOL KARASEK BARBARA 22ANG_1 JAKUSIK MARIOLA 2 | NIEM_2 DUDA JUSTYNA PNCHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3ANG_1 JAKUSIK MARIOLA 2 | NIEM_2 DUDA JUSTYNA PN
6WOS SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31POL GRABAN MAŁGORZATA 18MUZ GÓRSKA DANUTA 18BIOL KARASEK BARBARA 22
7...INF_1 WIĘCŁAW IRENEUSZ 3AGEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25PLAS JÓZEFCZUK IRENEUSZ 14MAT CZACHOR JOLANTA 30
8......GW DUDA JUSTYNA PN......
9..............................

1 D:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3......WF_1 SERKIES CHRYSTIAN basen1FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31
2POL KANTOR EWA 13...ANG_1 RAJCZAKOWSKA PAULINA 25 | NIEM_2 DUDA JUSTYNA PNWF_1 SERKIES CHRYSTIAN basen1HIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23
3POL KANTOR EWA 13WF_2 FERENC KATARZYNA basen2MAT CZACHOR JOLANTA 30MAT CZACHOR JOLANTA 30POL KANTOR EWA 13
4WF_1 SERKIES CHRYSTIAN S3 | WF_2 FERENC KATARZYNA S4INF_1 WIĘCŁAW IRENEUSZ 3A | WF_2 FERENC KATARZYNA basen5MUZ GÓRSKA DANUTA 22WOS SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23BIOL KARASEK BARBARA 22
5NIEM_1 DUDA JUSTYNA PN | ANG_2 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7MAT CZACHOR JOLANTA 30WF_1 SERKIES CHRYSTIAN S3 | WF_2 FERENC KATARZYNA S4NIEM_1 DUDA JUSTYNA PN | ANG_2 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7REL PUTERA IZABELA 9
6BIOL KARASEK BARBARA 22ANG_1 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7 | NIEM_2 DUDA JUSTYNA PNHIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23PLAS JÓZEFCZUK IRENEUSZ 14MAT CZACHOR JOLANTA 30
7REL PUTERA IZABELA 9GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25POL KANTOR EWA 13POL KANTOR EWA 13...
8...INF_2 WIĘCŁAW IRENEUSZ 3AGW KANTOR EWA 13......
9..............................

1 E:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1POL KANKIEWICZ BARBARA 28......WF_1 FERENC KATARZYNA basen2BIOL KARASEK BARBARA 22
2POL KANKIEWICZ BARBARA 28WF_2 ANTON MARZENA basen3MUZ GÓRSKA DANUTA 28WF_1 FERENC KATARZYNA basen2POL KANKIEWICZ BARBARA 12
3WF_1 FERENC KATARZYNA S3 | WF_2 ANTON MARZENA S4INF_1 WIĘCŁAW IRENEUSZ 3A | WF_2 ANTON MARZENA basen3FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31WOS SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23POL KANKIEWICZ BARBARA 12
4HIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23MAT MARTKA DOROTA 28ANG_1 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7 | NIEM_2 DUDA JUSTYNA PNBIOL KARASEK BARBARA 22MAT MARTKA DOROTA 28
5MAT MARTKA DOROTA 28HIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25PLAS JÓZEFCZUK IRENEUSZ 14WF_1 FERENC KATARZYNA S1 | WF_2 ANTON MARZENA S2
6NIEM_1 DUDA JUSTYNA PN | ANG_2 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3MAT MARTKA DOROTA 28ANG_1 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7 | NIEM_2 DUDA JUSTYNA PNINF_2 WIĘCŁAW IRENEUSZ 3A
7...REL PUTERA IZABELA 9GW SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23NIEM_1 DUDA JUSTYNA PN | ANG_2 RAJCZAKOWSKA PAULINA 9...
8...POL KANKIEWICZ BARBARA 12REL PUTERA IZABELA 9......
9..............................

2 A:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1NIEM_2 SEWERYNIAK GABRIELA 8......ANG_1 PERCHALUK AGNIESZKA 14 | NIEM_2 SEWERYNIAK GABRIELA 8POL KANTOR EWA 13
2ZAJ.ART. SPES LUCYNA 12...INF_1 URBAN_A ANDRZEJ 7ZAJ.TECH. SUDÓŁ ZENON 3POL KANTOR EWA 13
3HIST ŚWIDURSKA ANNA 24ANG_1 PERCHALUK AGNIESZKA 14 | NIEM_2 SEWERYNIAK GABRIELA 8BIOL KARASEK BARBARA 22HIST ŚWIDURSKA ANNA 24MAT CZACHOR JOLANTA 30
4MAT CZACHOR JOLANTA 30WOS ŚWIDURSKA ANNA 24WF_1 ANTON MARZENA S1 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S2MAT CZACHOR JOLANTA 30NIEM_1 SEWERYNIAK GABRIELA 8 | ANG_2 PERCHALUK AGNIESZKA 14
5REL PUTERA IZABELA 9REL PUTERA IZABELA 9GW ŚWIDURSKA ANNA 24WF_1 ANTON MARZENA S3 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S4CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3
6FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25POL KANTOR EWA 13POL KANTOR EWA 13GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25
7NIEM_1 SEWERYNIAK GABRIELA 8 | ANG_2 PERCHALUK AGNIESZKA 14CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3MAT CZACHOR JOLANTA 30INF_2 URBAN_A ANDRZEJ 7...
8...WF_1 ANTON MARZENA basen3 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ basen2NIEM_1 SEWERYNIAK GABRIELA 8......
9........WF_1 ANTON MARZENA basen7 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ basen6...................

2 B:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1MAT CZACHOR JOLANTA 30.........GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25
2WF_1 GĘBALA_M MIROSŁAW S3 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S4INF_2 URBAN_A ANDRZEJ 7ANG_1 PERCHALUK AGNIESZKA 14ANG_2 PERCHALUK AGNIESZKA 14MAT CZACHOR JOLANTA 30
3POL SEWERYNIAK GABRIELA 8GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25GW PERCHALUK AGNIESZKA 14REL PUTERA IZABELA 9ANG_1 PERCHALUK AGNIESZKA 14 | NIEM_2 SEWERYNIAK GABRIELA 8
4ZAJ.ART. SPES LUCYNA 12WF_1 GĘBALA_M MIROSŁAW basen4 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ basen3ZAJ.TECH. SUDÓŁ ZENON 25CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3HIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23
5NIEM_1 SEWERYNIAK GABRIELA 8 | ANG_2 PERCHALUK AGNIESZKA 14WF_1 GĘBALA_M MIROSŁAW basen7 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ basen6MAT CZACHOR JOLANTA 30MAT CZACHOR JOLANTA 30POL SEWERYNIAK GABRIELA 8
6ANG_1 PERCHALUK AGNIESZKA 14 | NIEM_2 SEWERYNIAK GABRIELA 8POL SEWERYNIAK GABRIELA 8WF_1 GĘBALA_M MIROSŁAW S1 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S2WOS SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23POL SEWERYNIAK GABRIELA 8
7CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3HIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23NIEM_1 SEWERYNIAK GABRIELA 8 | ANG_2 PERCHALUK AGNIESZKA 14FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31REL PUTERA IZABELA 9
8...BIOL KARASEK BARBARA 22INF_1 URBAN_A ANDRZEJ 7......
9..............................

2 C:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1ANG_1 PERCHALUK AGNIESZKA 14......ZAJ.TECH. SUDÓŁ ZENON 3ANG_1 PERCHALUK AGNIESZKA 14 | NIEM_2 DUDA JUSTYNA PN
2CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3WF_1 SUDÓŁ ZENON basen5 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ basen4INF_2 WIĘCŁAW IRENEUSZ 3APOL KANTOR EWA 13NIEM_1 DUDA JUSTYNA PN | ANG_2 PERCHALUK AGNIESZKA 14
3ZAJ.ART. SPES LUCYNA 12WF_1 SUDÓŁ ZENON basen5 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ basen4CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3POL KANTOR EWA 13WF_1 SUDÓŁ ZENON S1 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S2
4NIEM_1 DUDA JUSTYNA PN | ANG_2 PERCHALUK AGNIESZKA 14GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25HIST ŚWIDURSKA ANNA 24WF_1 SUDÓŁ ZENON S1 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S2FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31
5POL KANTOR EWA 13WOS ŚWIDURSKA ANNA 24MAT KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31MAT KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25
6REL PUTERA IZABELA 9POL KANTOR EWA 13ANG_1 PERCHALUK AGNIESZKA 14 | NIEM_2 DUDA JUSTYNA PNBIOL KARASEK BARBARA 22MAT KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31
7HIST ŚWIDURSKA ANNA 24MAT KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31REL PUTERA IZABELA 9INF_1 WIĘCŁAW IRENEUSZ 3A...
8...GW KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31ANG_2 PERCHALUK AGNIESZKA 14......
9..............................

2 D:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31......GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25WF_2 FERENC KATARZYNA S2
2POL GRABAN MAŁGORZATA 18CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3POL GRABAN MAŁGORZATA 18ANG RAJCZAKOWSKA PAULINA 7HIST ŚWIDURSKA ANNA 24
3POL GRABAN MAŁGORZATA 18NIEM IWANICKA-MASTALERZ DOMINIKA 13WOS ŚWIDURSKA ANNA 24INF WIĘCŁAW IRENEUSZ 3AGEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25
4ANG RAJCZAKOWSKA PAULINA 7BIOL KARASEK BARBARA 22MAT WIĘCŁAW IRENEUSZ 31MAT WIĘCŁAW IRENEUSZ 12MAT WIĘCŁAW IRENEUSZ 24
5ZAJ.ART. SPES LUCYNA 12MAT WIĘCŁAW IRENEUSZ 25ANG RAJCZAKOWSKA PAULINA 7REL PUTERA IZABELA 9POL GRABAN MAŁGORZATA 18
6WF_1 FERENC KATARZYNA S1HIST ŚWIDURSKA ANNA 24NIEM IWANICKA-MASTALERZ DOMINIKA 3CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3REL PUTERA IZABELA 9
7WF_1 FERENC KATARZYNA S1WF_1 FERENC KATARZYNA basen5GW FERENC KATARZYNA 22WF_2 FERENC KATARZYNA S1ZAJ.TECH. SUDÓŁ ZENON 23
8...WF_1 FERENC KATARZYNA basen4WF_2 FERENC KATARZYNA S1......
9...........WF_2 FERENC KATARZYNA S1................

2E:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1ZAJ.ART. SPES LUCYNA 12......WOS ŚWIDURSKA ANNA 24MAT WIĘCŁAW IRENEUSZ 3
2FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31BIOL KARASEK BARBARA 22CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3NIEM SEWERYNIAK GABRIELA 8INF WIĘCŁAW IRENEUSZ 3A
3CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3ANG JAKUSIK MARIOLA 2MAT WIĘCŁAW IRENEUSZ 13GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25HIST ŚWIDURSKA ANNA 24
4NIEM SEWERYNIAK GABRIELA 8REL PUTERA IZABELA 9REL PUTERA IZABELA 9POL KANTOR EWA 13WF_1 ANTON MARZENA S2 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S1
5MAT WIĘCŁAW IRENEUSZ 30POL KANTOR EWA 13NIEM SEWERYNIAK GABRIELA 8MAT WIĘCŁAW IRENEUSZ 23POL KANTOR EWA 13
6WF_1 ANTON MARZENA S2 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ S3WF_1 ANTON MARZENA basen5 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ basen4ANG JAKUSIK MARIOLA 2GW SEWERYNIAK GABRIELA 8POL KANTOR EWA 13
7...WF_1 ANTON MARZENA basen4 | WF_2 GĘBALA_B BARTOSZ basen3HIST ŚWIDURSKA ANNA 24ZAJ.TECH. SUDÓŁ ZENON 3...
8......GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25......
9..............................

3 A:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1POL GRABAN MAŁGORZATA 18.........HIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23
2ANG_1 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7 | NIEM_2 IWANICKA-MASTALERZ DOMINIKA 22HIST SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23...POL GRABAN MAŁGORZATA 18FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31
3NIEM_1 IWANICKA-MASTALERZ DOMINIKA 14 | ANG_2 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7WF_1 BUJAK ALINA basen7 | WF_2 SERKIES CHRYSTIAN basen6WOS SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23MAT MARTKA DOROTA 28WF_1 BUJAK ALINA S3 | WF_2 SERKIES CHRYSTIAN S4
4GW GRABAN MAŁGORZATA 18WF_1 BUJAK ALINA basen7 | WF_2 SERKIES CHRYSTIAN basen6CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3NIEM_1 IWANICKA-MASTALERZ DOMINIKA 25 | ANG_2 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25
5WF_1 BUJAK ALINA S1 | WF_2 SERKIES CHRYSTIAN S2ANG_1 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7 | NIEM_2 IWANICKA-MASTALERZ DOMINIKA 14ZAJ.ART. GÓRSKA DANUTA 22EDB FERENC KATARZYNA 2ZAJ.TECH. SUDÓŁ ZENON 23
6MAT MARTKA DOROTA 28POL GRABAN MAŁGORZATA 18REL PUTERA IZABELA 9FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31MAT MARTKA DOROTA 28
7BIOL KARASEK BARBARA 22MAT MARTKA DOROTA 28POL GRABAN MAŁGORZATA 18......
8...REL PUTERA IZABELA 9POL GRABAN MAŁGORZATA 18......
9..............................

3 B:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1ANG_1 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7 | NIEM_2 IWANICKA-MASTALERZ DOMINIKA 22......WDŻ SOŁTYSIAK ELŻBIETA 23POL SEWERYNIAK GABRIELA 8
2WF_1 SUDÓŁ ZENON S1 | WF_2 SERKIES CHRYSTIAN S2...POL SEWERYNIAK GABRIELA 8GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25POL SEWERYNIAK GABRIELA 8
3MAT MARTKA DOROTA 28REL PUTERA IZABELA 9POL SEWERYNIAK GABRIELA 8ANG_1 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7 | NIEM_2 IWANICKA-MASTALERZ DOMINIKA 22FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31
4HIST ŚWIDURSKA ANNA 24NIEM_1 IWANICKA-MASTALERZ DOMINIKA 13 | ANG_2 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7MAT MARTKA DOROTA 28MAT MARTKA DOROTA 28EDB FERENC KATARZYNA 3
5FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31WF_1 SUDÓŁ ZENON basen5 | WF_2 SERKIES CHRYSTIAN basen4ZAJ.TECH. SUDÓŁ ZENON 23WF_1 SUDÓŁ ZENON S1 | WF_2 SERKIES CHRYSTIAN S2HIST ŚWIDURSKA ANNA 24
6GW POTACZAŁA MAŁGORZATA 3WF_1 SUDÓŁ ZENON basen7 | WF_2 SERKIES CHRYSTIAN basen6WOS ŚWIDURSKA ANNA 24REL PUTERA IZABELA 9CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3
7...BIOL KARASEK BARBARA 22NIEM_1 IWANICKA-MASTALERZ DOMINIKA 3 | ANG_2 RAJCZAKOWSKA PAULINA 7POL SEWERYNIAK GABRIELA 8...
8...MAT MARTKA DOROTA 28ZAJ.ART. GÓRSKA DANUTA 22......
9..............................

3 C:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1...WF_1 BUJAK ALINA basen6...REL PUTERA IZABELA 9HIST ŚWIDURSKA ANNA 24
2ANG_1 PERCHALUK AGNIESZKA 14 | NIEM_2 SEWERYNIAK GABRIELA 8WF_1 BUJAK ALINA basen2HIST ŚWIDURSKA ANNA 24POL SPES LUCYNA 12CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3
3GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31ZAJ.TECH. SUDÓŁ ZENON 25ZAJ.ART. GÓRSKA DANUTA 12MAT MARTKA DOROTA 28
4BIOL KARASEK BARBARA 22ANG_1 PERCHALUK AGNIESZKA 14 | NIEM_2 SEWERYNIAK GABRIELA 8NIEM_1 SEWERYNIAK GABRIELA 8 | ANG_2 PERCHALUK AGNIESZKA 14NIEM_1 SEWERYNIAK GABRIELA 8 | ANG_2 PERCHALUK AGNIESZKA 14GW BUJAK ALINA 12
5WOS ŚWIDURSKA ANNA 24MAT MARTKA DOROTA 28POL SPES LUCYNA 12MAT MARTKA DOROTA 28FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31
6POL SPES LUCYNA 12REL PUTERA IZABELA 9POL SPES LUCYNA 12EDB FERENC KATARZYNA 2WF_1 BUJAK ALINA S1
7WF_2 BUJAK ALINA S2POL SPES LUCYNA 12MAT MARTKA DOROTA 28...WF_1 BUJAK ALINA S1
8WF_2 BUJAK ALINA S1WF_2 BUJAK ALINA basen7.........
9........WF_2 BUJAK ALINA S1...................

3 D:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25WF_1 FERENC KATARZYNA basen5WF_2 SERKIES CHRYSTIAN basen7...POL RZĄSA JUSTYNA 28
2NIEM DUDA JUSTYNA PNWF_1 FERENC KATARZYNA basen7WF_2 SERKIES CHRYSTIAN basen7MAT WIĘCŁAW IRENEUSZ 28EDB FERENC KATARZYNA 9
3BIOL KARASEK BARBARA 22HIST ŚWIDURSKA ANNA 24ZAJ.ART. GÓRSKA DANUTA 28WF_1 FERENC KATARZYNA S2 | WF_2 SERKIES CHRYSTIAN S1GW JAKUSIK MARIOLA 2
4ANG JAKUSIK MARIOLA 2NIEM DUDA JUSTYNA PNANG JAKUSIK MARIOLA 2FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31REL PUTERA IZABELA 9
5POL RZĄSA JUSTYNA 18CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3REL PUTERA IZABELA 9WOS ŚWIDURSKA ANNA 24MAT WIĘCŁAW IRENEUSZ 14
6MAT WIĘCŁAW IRENEUSZ 2POL RZĄSA JUSTYNA 14WF_1 FERENC KATARZYNA S3 | WF_2 SERKIES CHRYSTIAN S4HIST ŚWIDURSKA ANNA 24ZAJ.TECH. SUDÓŁ ZENON 23
7FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31POL RZĄSA JUSTYNA 14MAT WIĘCŁAW IRENEUSZ 31......
8......POL RZĄSA JUSTYNA 24......
9..............................

3 E:

Astar'05PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1.........POL SPES LUCYNA 12REL PUTERA IZABELA 9
2ANG JAKUSIK MARIOLA 2HIST ŚWIDURSKA ANNA 24POL SPES LUCYNA 12FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31BIOL KARASEK BARBARA 22
3WF_1 SERKIES CHRYSTIAN S1 | WF_2 SUDÓŁ ZENON S2CHEM POTACZAŁA MAŁGORZATA 3POL SPES LUCYNA 12ZAJ.TECH. SUDÓŁ ZENON 3EDB FERENC KATARZYNA 9
4NIEM IWANICKA-MASTALERZ DOMINIKA 28ANG JAKUSIK MARIOLA 2NIEM IWANICKA-MASTALERZ DOMINIKA 12REL PUTERA IZABELA 9WF_1 SERKIES CHRYSTIAN S3 | WF_2 SUDÓŁ ZENON S4
5GEOG ORŁOWSKA MAŁGORZATA 25POL SPES LUCYNA 12MAT MARTKA DOROTA 28ZAJ.ART. GÓRSKA DANUTA 8MAT MARTKA DOROTA 28
6WOS ŚWIDURSKA ANNA 24POL SPES LUCYNA 12FIZ KUPCZYŃSKI RADOSŁAW 31MAT MARTKA DOROTA 28HIST ŚWIDURSKA ANNA 24
7MAT MARTKA DOROTA 28WF_1 SERKIES CHRYSTIAN basen7 | WF_2 SUDÓŁ ZENON basen6...GW MARTKA DOROTA 28...
8...WF_1 SERKIES CHRYSTIAN basen6 | WF_2 SUDÓŁ ZENON basen5.........
9..............................
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego